☰ Lewe Menu Prawe Menu ☰
Urząd Miasta Józefowa
Herb Urząd Miasta Józefowa

Wtorek 16.10.2018

A A A A
A A+ A++
zaawansowane

Redakcja Biuletynu

 

Stronę Biuletynu Informacji Publicznej redagują:

Nadzór merytoryczny prowadzi:
 
Edyta Komińczyk
ul. Kard. Wyszyńskiego 1
05-420 Józefów
tel. 22 779-00-58
e-mail:
edyta.kominczyk@jozefow.pl
 
Za modyfikację informacji odpowiadają:
 
Kinga Bogucka
ul. Kard. Wyszyńskiego 1
05-420 Józefów
tel. 22 779-00-10
e-mail:
k.bogucka@jozefow.pl
 
Karolina Szostak
ul. Kard. Wyszyńskiego 1
05-420 Jóżefów
tel. 22 779-00-10
e-mail:
k.szostak@jozefow.pl
 
Iwona Grabowska
ul. Kard. Wyszyńskiego 1
05-420 Józefów
tel. 22 779-00-25
e-mail:
sekretariat.um@jozefow.pl
 
Ewelina Myszta
Marta Wrońska
ul. Kard. Wyszyńskiego 1 (Bud. "B")
05-420 Józefów
tel. 22 779-00-27
e-mail: e.myszta@jozefow.plm.wronska@jozefow.pl
 
Małgorzata Fiedukowicz
ul. Kard.Wyszyńskiego 1
05-420 Józefów
tel. 22 779-00-39
e-mail:
m.fiedukowicz@jozefow.pl
 
Marta Bartnik
Michał Piętka

ul. Kard.Wyszyńskiego 1
05-420 Józefów
tel. 22 779-00-54
e-mail: 
m.batrnik@jozefow.pl; m.pietka@jozefow.pl
 
Paweł Kowalski
ul. Kard.Wyszyńskiego 1 (Bud. "B")
05-420 Józefów
tel. 22 778-11-71
e-mail:
p.kowalski@jozefow.pl

Tomasz Kowalczyk
ul. Kard.Wyszyńskiego 1
05-420 Józefów
tel. 22 779-00-31
e-mail: t.kowalczyk@jozefow.pl

Wytworzył:
Udostępnił:
Karolina Szostak
(2009-06-25 11:27:02)
Ostatnio zmodyfikował:
Karolina Szostak
(2018-04-04 09:10:22)
 
 
ilość odwiedzin: 1812434

Biuletyn Informacji Publicznej wykorzystuje pliki cookies.

Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.

X